У Міністерстві соціальної політики готують масштабну реформу системи виплат соціальної допомоги. У Кабміні хочуть уніфікувати всі види державної допомоги. Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що після цього люди перестануть гнатися за статусами. Рева відзначив, що новий законопроект про єдину держдопомогу будуть подавати відразу ж після виборів. Пише today.ua

У Міністерстві соцполітики підкреслили, що влада намагатиметься правильно оцінити фінансовий стан людей, з урахуванням їх тіньових доходів. Правда, як саме це буде робитися, поки не відомо.

Новий закон про соцдопомогу обіцяють виписати так, щоб людина могла оформити будь-який вид допомоги однією заявкою і декларацією.

Допомогу можна буде відразу отримати, а не збирати купу документів. Зараз вони різні: щоб отримати статус одинокої матері, малозабезпеченій сім’ї, дитини-інваліда і т.д. Звісно, різні категорії можуть мати різні потреби, тому потрібно передбачити певні коефіцієнти збільшення цієї допомоги, – підкреслив Андрій Рева. – Низький дохід буде розраховуватися виходячи із закону про прожитковий мінімум. Ці критерії давно розроблені, але треба їх звести воєдино, спростити систему.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!