Приємну несподіванку влаштували сьогодні для жінок  за кермом та пасажирок депутат міськради Максим КЛИМЮК разом з інспекторами групи реагування патрульної поліції (ГРПП) Тарасом СЛЮСАРУКОМ та Миколою ШИМЧУКОМ. Понад сотні представниць прекрасної половини отримали повітряні кульки у формі квітів.

Реакція на такий сюрприз була різною як у жінок, котрі знаходились за кермом, так у водіїв чоловіків, та пасажирів. Коли поліцейські з автоматами зупиняли автівки, у деяких серце зупинялось і перехоплювало подих від хвилювання. Бо хтось забув пристебнутися, когось вже зупиняли за порушення ПДД. Та коли бачили кульки і чули вітання від Максима Климюка з Міжнародним жіночим днем, усміхалися і зітхали з полегшенням.

Під приціл поліцейських та депутата потрапляли не тільки волинянки, а й гості з сусідніх країн, зокрема, з Білорусі, Німеччини. Буде що розповідати у себе вдома.

«А ми вже думали, що щось порушили», –  усміхаючись говорили жіночки у маршрутці, яку теж зупинили поліцейські. Яким же було здивування самих правоохоронців, коли до них підійшла пані і поцікавилась, за що її зупинили? Хоча автівки біля неї не було. З’ясувалося, жінка пригальмувала на вимогу інспекторів за кілька метрів, але ті, зупиняючи кілька машин одночасно, не підійшли до неї. Тож вона вирішила сама це зробити, прихопивши документи. За такий вчинок отримала аж три кульки та фото на згадку про цей святковий день.

Приємно, коли є люди, котрі уміють не тільки дивувати, а дарувати радість іншим ось такими приємними сюрпризами. Зі святом вас, чарівні жінки!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!