У Києві цими днями відбувся меблевий форум 2019, на якому  представлено багато різних видів продукції і торгових марок як з України, так і з інших куточків світу: Алжиру, Німеччини і не тільки. Пише ГОРДОН.

Однією з перлин виставки є меблі української фірми “Гербор”. Виробники компанії постійно беруть участь у міжнародних виставках, зокрема недавно подібний захід відбувся в місті Кельн, Німеччина. Німці були вражені якістю і доступними цінами українських виробників.

Тут враховують всі запити найвимогливіших покупців. Меблі саме цієї торгової марки має широку географію в світі. Від України – і до Нью-Йорка. Все завдяки новітнім технологіям і якісним матеріалам, з яких виготовляється продукція.

Як зазначає керівник підприємства Олег БОРБЕЛЮК, продукція “Гербор-Холдинг” реалізовується у 28 країнах світу: від України – до Нью-Йорка. На виставці представлені нові тенденції системних меблів у мінімальній формі, які, за словами Олега Васильовича, планується  розширювати, і на наступну виставку презентувати у повному комплекті. Системні меблі, це набір меблів, з яких можна вмеблювати будь-яку кімнату на свій смак. Таким чином кожен господар стає дизайнером власного помешкання. Уся продукція має європейську якість, чимало комплектуючих та фурнітуру закупляють за кордоном. У планах – покрити продукцією увесь світ. На запитання ведучої, де є найбільший попит? Олег Борбелюк розповів, що меблі їхнього виробництва найбільше користуються успіхом у Росії, але через політичну ситуацію в Україні відмовляються від постачання продукції у цю країну. І шукають нові ринки збуту: Іспанія, Албанія, Голандія, Португалія, з деякими з цих країн почали працювати після цієї виставки. Окрім того, він зазначив, що обладнання, на якому працюють,  є одним з найкращих в Україні, є а деякого немає аналогів у світі. Продукція виготовлена на ньому, котристується попитом у багатьох країнах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!