Польсько-українські організації розробили нові норми, покликані спростити працевлаштування українців в Польщі. ПишеPoliteka On-Line

Польсько-українська господарча палата і Всеукраїнська палата з міжнародного працевлаштування запустили проект “Партнерство і працевлаштування”, який допоможе українцям уникнути шахрайства при надходженні на роботу в Польщі.

Проект передбачає нововведення, згідно з яким зарплату буде нараховувати підприємство, на якому працює українець, а не фізична особа, що ускладнить спроби обману працівника.

“Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники будуть отримувати дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають персонал”, – розповіли розробники нових норм.

Згідно з новими механізмами вдасться позбутися і від шахрайських фірм, які обіцяють працевлаштування в Польщі. Але поки нові норми не заробили, координатори проекту радять звертатися щодо працевлаштування тільки в ліцензовані компанії з гідними рекомендаціями.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!