З 1 квітня 2017 року Володимир-Волинський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області долучився до пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет.

Змістом цього пілотного проекту є можливість громадян подавати заяви до відділу через мережу Інтернет, а саме, за допомогою веб-порталу “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”, здійснити попередній запис на відвідування відділу ДРАЦС із зазначенням зручних дати і часу, отримати консультації працівників відділу щодо надісланих через Веб-портал заяв або звернень про державну реєстрацію шлюбу або його розірвання, про зміну імені, повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану,  надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян,  внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, відслідковування стану заяв або звернення в Особистому кабінеті. Увійти на веб-портал можна за наступним посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua/

Якщо подана заява оформлена належним чином, вона реєструється працівником відділу ДРАЦС. Такі заяви обов’язково повинні містити скан-копії документів, необхідних для роботи спеціалісту відділу та електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час особистого звернення до відділу протягом трьох робочих днів з дня подачі відповідної заяви.

Однак подання до відділу ДРАЦС звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством. За достовірність даних відповідає користувач. При цьому прийом відвідувачів, які звертатимуться без попереднього запису, здійснюється у звичайному режимі згідно графіку роботи відділу.

У 2018 році даною послугою електронного сервісу у відділі скористалося 298 осіб.

 

 

Головний спеціаліст відділу Оксана Гаврилюк.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!