Соратник кандидата у Президенти від «Опозиційної платформи «За життя» Юрія Бойка народний депутат Юрій  Павленко 12 березня відвідав Волинь, де на теренах Локачівщини зустрівся із виборцями.

Розпочинаючи свою зустріч, Юрій Олексійович спершу наголосив на тому, що два опозиційних лідера Вадим Рабінович та Юрій Бойко пішли на об’єднання, зуміли переступти через власні амбіції та висунути єдиним кандидатом від опозиційної платформи Юрія Бойка.

«Юрій Бойко на час об’єднання був єдиним могутнім кандидатом у президенти,  який завдячуючи довіри виборців не пустив би в другий тур кандидата у президенти Петра Порошенка. Саме це призвело, на жаль, до розколу Опозиційного блоку, коли декількох політиків такий стан справ не влаштовував. Разом з тим час показав, що «Опозиційна платформа «За життя» є рейтинговою політичною силою і наш кандидат Юрій Бойко має усі шанси потрапити в другий тур », – зазначив у виступі Юрій Павленко.

Програма кандидата у Президенти Юрія Бойка дуже проста. Перше, чого прагне команда – повернення миру в країні. Для цього запропоновано реальний план дій.

«Він не простий, вимагає неабиякої дискусії. Потрібно налагодити переговори, вийти на рівень дипломатичної співпраці з усіма, від кого залежатиме відновлення миру на території держави. До столу переговорів запрошуватимуться США, Європейський союз. Наступним етапом   – початок процесів по відновленню територіальної цілісності держави та відновлення української влади на Донбасі. Бо головною метою команди кандидата у президента Юрія Бойка – завершення бойових дій   та контроль над східним кордоном. Крім того, зробити усе належне задля недопущення конфліктів на релігійній основі. На жаль знаходиться багато причин аби розсварити народ. Це для нинішньої влади  стало політикою, риторикою, яка сіє ненависть та розбрат всередині країни. А все для того аби люди не думали про процвітання корупції, про олігархів, список яких очолює нинішній президент. Щоб люди не замислювалися про захмарні тарифи та мізерні пенсії і зарплати. А шукали ворогів серед собі подібних. Нині дуже гостро постало релігійне питання, особливо те, хто у яку церкву пішов. Це переросло у біль та проблему усієї країни. Саме на цьому грунті  люди починають мало не чубитися», – наголосив Юрій Олексійович.

Як продовжив нардеп, нинішня влада тільки те й робить, що знімає пам’ятки та перейменовує населені пункти замість того аби відроджувати економіку країни, яка на фоні росту прибутків президента Порошенка виглядає плачевною. Поряд з тим Юрій Павленко ставив наголос на тарифному геноциді та залежності від МВФ, який надає позики під стовідсоткові гарантії. А ними виступають тарифи, які народ тягне на своїх плечах. Ними виступає мораторій на соціальні стандарти та земля – все, що залишилося в народу. І те згодом хочуть відібрати.

У подальшій розмові Юрій Олексійович наголосив на тих «цукерках», які нинішня влада роздає людям: одноразові доплати до пенсії, виплати субсидії готівкою, які у травні не лише припиняться, а й потроху забиратимуться з людей шляхом підвищенням ціни на газ.

В державі панує пенсійне кріпацтво, тому одним із пунктів програми кандидата у Президенти Юрія Бойка є відміна пенсійної реформи, зокрема в частині зменшення кількості років загального стажу для нарахування пенсії. Крім того, команда Юрія Бойка ратує за відміну медичної реформи, яка прирекла народ на вимирання. В країні утворилася демографічна яма, а породжені Майданом радикальні угрупування існують поза законом.

Про те, що релігійне питання нині стало каменем спотикання, довів виступ настоятеля та прихожанки храму УПЦ, який нещодавно силою відібрали у цілої громади. Жінка, котра все життя ходила до своєї церкви, хрестила там дітей та онуків, нині не може ступити туди ногою і змушена разом з парафіянами молитися на вулиці. Бо голова ОТГ та декілька його посібників, навісивши свої замки на церкві, заборонив їм туди ходити доти, поки не перейдуть до ПЦУ.
  Даючи відповідь на цей крик православної душі, Юрій Олексійович занотував собі назву села та зазначив, що нинішня влада, тримаючи Томос в руці як головний козир, фактично розпочала війну між православними. Тому одним із пунктів програми кандидата у Президенти Юрія Бойка є  припинення конфлікту на релігійній основі та захист усіх існуючих конфесій в державі.    .
На завершення Юрій Павленко поспілкувався із журналістами та, як мовлять, взяв на олівець декілька проблем, вирішення яких вимагатиметься у зверненнях та запитах народного депутата. На завершення зустрічі, Юрій Олексійович виразив надію на те, що згодом в країні буде новий президент. Тому кожний з присутніх має визначитися із кандидатом та прийти на вибори. Адже попри усілякі фальшування, підтасовки та підкуп голосів, владу все ж таки обирає народ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!