Як зазначається у повідомленні фінансового управління виконкому Володимир-Волинської міської ради, у  березні місяці надійшли субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам в сумі майже 4,0 млн грн. та на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного сумі 56,0 тис. грн., які спрямовані управлінню соціального захисту населення для подальшого перерахування одержувачам.
Також надійшов другий транш медичної та освітньої субвенцій в сумі 1,5 млн грн. та майже 2,0 млн. грн відповідно. Дані субвенції будуть використані на фінансування видатків закладів охорони здоров’я та закладів освіти міста відповідно до Порядку використання субвенцій.
Довідково: станом на сьогодніші залишок коштів на рахунку, з якого фінансуються видатки по Програмі «Доступні ліки», становить 140,8 тис. грн, що дає змогу мешканцям міста придбати лікарські засоби по пільговим цінам.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!