Днями у Волинському обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відбулося заняття з арт-терапії.
Вміло, цікаво і досвідчено проводив його директор дитячої художньої школи Адам Михалик. Арт-терапія сприяє розумінню власного світу, своїх, можливо, нових і незвіданих здібностей, звільняє людину від усього негативного, що заважає повноцінно жити. Отримувачі послуг, взявши в руки пензлик і довірившись професіоналу, з легкістю дозволили собі розкрити внутрішні сили, розслабитись під спокійну ліричну мелодію і виплеснули пензлем і кольором свої емоції та думки. Результат не заставив себе довго очікувати. З великим задоволенням і радістю почергово з’являлися роботи, наповнені душевними барвами, гармонійні своєму настрою, самопочуттю та самовираженню.

  Розташування малюнка на аркуші, вибір форм, ліній, кольору, характер нанесення фарби, натиск – все це мало своє символічне значення при читанні та характеристиці кожного малюнка керівником заняття. Юнакам та дівчатам було дуже цікаво дізнатися як саме своє внутрішнє «Я» можна виразити в символах та кольорі і заодно отримати особливі сигнали гри розуму.
Усі присутні отримали велику насолоду від такого виду спілкування з мистецтвом. Щасливі та задоволені учасники зустрічі висловили слова вдячності Адаму Федоровичу і запропонували продовжити співпрацю.

Зустріч завершилася презентацією робіт та традиційним чаюванням із власноруч приготовленим тортиком.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!