На засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, яке відбулося 21 березня, слухався звіт директора центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді за 2018 рік Ірини Пикалюк. Упродовж минулого року  центром  охоплено 282 сім’ї, з яких 86  – перебуває на обліку. Соціальним супроводом охоплено 17 сімей, де проживає 36 діток. Поряд з тим спеціалістами центру проводилася робота із дітьми, які мають проблеми із законом.

На завершення  доповідачка звернулася до виконкому з проханням ввести  додаткову посаду  психолога.

Під час розгляду питання благоустрою напередодні пасхальних свят повідомлено, що 12 квітня відбудеться  толока. При цьому ставився наголос на ліквідації стихійних  смітників на околицях міста. Яскравим прикладом  є нещодавня знахідка в  районі цукрового заводу, де фермер викинув декілька туш свиней.   Приймаючи рішення з даного питання   запропоновано переорати входи на поля фільтрації, взяти на контроль приведення до порядку КНС в районі річки Риловиця та закинутих кіосків. Крім цього, доручено провести огляд дерев у місті на наявність омели.

Депутат міської ради Олег Тимосевич порекомендував скласти графік використання автовишок, яких у місті є лише дві. Проте проблема, як виявилося у ході спілкування, не у наявності вишок, а у відсутності вишкаря.

Зважаючи на те, що розпочався сезон польових робіт, запропоновано перевізнику розглянути введення додаткового маршруту до дачного масиву у селі Горичів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!