Завершились перевірки трьох перших облгазів по “справі коефіцієнтів”, – Вінницягаз, Волиньгаз, Київоблгаз. За всім трьома облгазами результати однакові – порушення ліцензійних умов, а нарахування додаткових обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнту є незаконними. Про це на своїй сторінці у Фейсбук  написав заступник начальника департаменту енергоефективності Нафтогазу Олексій Хабатюк.

У п’ятницю 22 березня засідання НКРЕКП. Там розглянуть ці результати перевірок і планують накласти штраф по 850 тис. грн та зобов’язати провести перерахунок обсягів споживання по ВСІХ побутових споживачах.  Чи це правильно? Впевнений, що так. І це проміжна перемога. А чи це кінець історії з коефіцієнтами?

Впевнений, що ще ні. Облгази (не всіх, але ті, що входять в фірташівську РГК – всі) розуміли неказонність своїх дій від самого початку, але свідомо пішли на порушення. Тому наступний крок облгазів позов до суду на рішення НКРЕКП про накладання штрафу та припису провести перерахунки.

Що далі? Захищати свої права всіма доступними законними методами – правоохоронні органи, органи захисту прав споживачів, суд тощо

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!