До редакції «Володимир Медіа» звернулася матір п’ятьох дітей із села Хмелів Володимир-Волинського району, троє з яких відвідують ЗОШ І-ІІ ступеня у селі Хмелівка Ольга Соколова.

Її звернення  полягає у тому, що підприємець, котрий займається харчуванням дітей у вищезгаданому навчальному закладі, порушує елементарні норми харчування та не дотримується, на її думку, переліку дозволених продуктів для реалізації у навчальній установі.

До переліку наявної продукції, яку постачає підприємець, входить солодка вата, желейні язички, поп-корн. Після їх споживання у дітвори неодноразово спостерігалися болі в животі, рвота, понос та недомагання.

Щодо гарячого харчування, вартість місячного обіду на одну дитину вартує багатодітній родині в межах 400 гривень, а на трьох – 1200 гивень. Окрім цього, для дітвори , котра перебуває на групі подовженого дня, Ольга Анатоліївна готує додаткові обіди. Оскільки її діти не отримують необхідну норму калорій після споживання так званого гарячого обіду. До кухаря у заявниці немає жодних претензій, адже вона не відповідає за якість та ціну поставленої продукції.

Редакція вважає, що у подібному повинна розібратися Держпродспоживслужба та Зимнівська ОТГ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!