Можливо «грибкові» проблеми зі спортивним залом Володимир-Волинської гімназії ім.Цинкаловського, про які неоднооразово описували місцеві ЗМІ, й надалі б затягувалися в часі. Бити на сполох відносно того, що стан спортивної зали, яка згідно санітарних норм є загрозою для життя та здоров’я учнів, розпочали ще на початку навчального року. Однак чомусь влада міста просто намагалася закрити на це очі. Аж доти, поки депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз на сесії не оголосив зміст звернення та не скерував його міському голові для реагування. Під час озвучнення свого звернення Руслан Андрійович наголосив на тому, що дана проблема набирає неабиякого масштабу і вкрай потрібно негайно виділити кошти для ремонту спортивного залу. Як зазначив  депутат, навчальний заклад, який дає найкращі результати по рівню знань і досягнень учнів, не може забезпечити необхідну фізичну активність гамназистів.

Відбулася дискусія з цього приводу, оскільки під спортивним залом, який поступово роз’їдає грибок та пліснява, знаходиться шкільна їдальня, де дітвору годують гарячими обідами. І їх сусідство негативно впливає на стан здоров’я дітвори.

Руслан Мороз отримав відповідь. Суть її полягає у тому, що реагуючи на звернення депутата було створено комісію із державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимир-Волинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби, яка провела обстеження приміщення спортивної зали гімназії. Кошти на виготовлення енергетичного паспорта для проведення коригування та експертизи проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт передбачені на сесії міської ради 26 лютого. Отже, судячи з відповіді, проектно-кошторисна документація, як виявляється, вже готова?!

Комісія Держпродспоживслужби, котра таки зафіксувала сліди грибкового ураження, в акті обстеження подала свої пропозиції, які полягають в обладнанні вентиляції в спортивному залі та проведенні капітального його ремонту. Термін – до 1 червня поточного року.

Виконання даних пропозицій депутат Руслан Мороз взяв на особистий контроль.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!