Наркоманія в Україні набирає обертів , і на жаль молодшає. За статистикою, п’ята частина усіх наркозалежних – школярі. Один з чинників впливу – канали розповсюдження.

Окрім того, ділки призвичаїлись до тенденцій сучасності й без ризику бути пійманими,  збувають наркотики різними способами.

До «ВолодимирМедіа» неодноразово звертаються читачі, котрі розповідають про місця скупчення тих, хто зловживає наркотиками. Це – дев’ятиповерхівки на вулиці Луцькій, територія колишньої нафтобази, військове містечко. Та й інколи у закапелках чи шкільних подвір’ях можна побачити використані шприци.  Схоже, у Володимирі-Волинському  проблема набуває глобального масштабу.

Тему цієї  розмови підказав очевидець, котрий  буває свідком як за його словами, ховають «закладки» – наркотики, а й бачить тих, хто приходить у визначені  місця та забирає їх.

Останнім часом місцем так званих «закладок» у Володимирі стало кладовище «Ладомирське», де у спеціально визначених місцях  залишають дози.  Контейнерами  є … стара капличка, могильні плити та інші місця, де вони залишають увесь “скарб”..

Далі цікавіше. Після цього  кладовищем починає бродити дітвора років 10-12, яка отримавши по “вайберу” фото схованки, бзпомилково знаходить його та забирає наркотики. Схоже, що між тими, хто розповсюджує дурман та наркозалежними дітьми тісно налагоджена мережа спілкування за допопомгою мобільного зв’язку.

Як наголосив наш спірозмовник, страшно ще й те, що кожного разу на кладовищі з’являється все більше дітей, які ходять  серед  могил з телефонами в руках та шукають місце “закладки”. І це вже тягнеться не один рік.

Невже про це не знають батьки, які б мали цікавитись, чим займається їхня дитина? Та й поведінка видає. І чому про таке явище нічого не відомо поліції? Чи відомо?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!