Депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк  щороку у декларації  вказує значно дивні цифри, якщо взяти до уваги факт, що купує за декілька мільйонів земельні ділянки у Володимирі-Волинському, сіє, оре та відповідно продає не лише ліквідну сільськогосподарську продукцію, а й вироби «3К».

Так, в електронній декларації за 2018 рік Павло Карпюк задекларував 45340 гривень заробітної плати та 44 676 гривень від заняття підприємницькою діяльністю.  Де він отримує зарплату, а де дохід від бізнесу – невідомо, бо Карпюк володіє контрольним пакетом акцій у ТЗОВ «3К» та одночасно виступає власником ФГ «Карпо Агро». Маючи під собою крісло директора та відомого бізнесмена-аграрія, можна прожити за задекларовані 7500 в місяць, з яких варто ще відняти податки та збори. До того ж у власності Карпюка є житловий будинок у 287,8 м кв у Володимирі-Волинському, хата у Ворчині  та дачний – 196,2 м кв у селі Пульмо, що на Світязі.

В активах бізнесмена перебуває земля у Ворчині, загальною площею 59 гектарів, безалкогольний цех на півтора тисячі квадратів та механічна майстерня у тисячу квадратів.  А в гаражі Карпюка помимо вантажного «Вольво», імпортних напівпричепа та спеціалізованого напівпричепа, є ще два легковика: МерседесБенц (Гелік) та Мітсубісі Паджеро. Замикає автопарк   квадроцикл BOMBARDIER. Дивно, що напроти жодного транспортного засобу немає ціни придбання або ж принаймні вартості.

Минулого року Павлу В’ячеславовичу вдалося підлатати сімейний бюджет  за рахунок відчудження майна, на якому він заробив  35131 гривню.

Дещо краще на фоні чоловіка виглядає його дружина Лілія, котра, перебуває у декретній відпустці.  У своїй декларації вона вказала 3324 гривні, одержаної від оренди майна; 26902 гривні – заробітної плати; 35139 – соціальної допомоги; 16340 – допомоги при народженні дитини та 38 000 – від відчудження майна. Всього вона отримала 119705 гривень.  До того ж Лілія у 2016 році обзавелася у селі Зоря (родинне гніздо Павла Карпюка) 20 гектарами земельної ділянки. Придбала у кредит квартиру 53,7 кв м., яка поки що перебуває у власності банку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!