Нещодавно місцеві та всеукраїнські ЗМІ писали, а телеканали транслювали відесюжет про 89 маленьких виду «руда вечірниця», яких знайшли під час заміни  вікон в одній з установ Володимира-Волинського. Зооволонтери не тільки за лічені години знайшли корм для них, а й завдяки пожертвам небайдужих людей, котрі допомогли з коштами, доправили до центру порятунку рукокрилих, який знаходиться у Харкові, де їх погодилися прийняти і відгодувати та відправити у анабіозний стан. Проте незабаром вони мають прокинутись і повертатися додому, на волю. І знову волонтери просять підтримати та долучитися до цієї місії фінансово.

На своїй сторінці у Фейсбук Ganna Doskoch пояснює, чому варто повернути рукокрилих додому і чому не можна залишити їх там? “Відповідь проста: кажани приносять величезну користь природі, рятуючи наші ліси, поля, сади від нашестя комах. Наприклад, один кажан за ніч може з’їсти до чотирьох тисяч комарів! А ще, поїдаючи мух та комарів, рукокрилі знищують переносників інфекційних захворювань!  Якщо ж зважати на той факт, що усі 26 існуючих в Україні видів кажанів, занесені до Червоної книги України (у рік одна особина народжує лише одне-двох дитинчат!), то врятована колонія з 90 дорослих особин – це для нашого міста неоціненний скарб!”, – пише вона.
Ганна знову звертається до усіх добрих людей, які підтримують волонтерський рух по захисту тварин фінансово та морально, підтримати і цього разу та допомогти довести справу до кінця. Для цього потрібна усього лише 1 тисяча гривень. Кошти можна перерахувати на рахунок Приват банк – 5168 7427 2221 5773 на ім’я Волошина Наталія Нілівна з позначкою “КАЖАНИ”!

Ганна також додає, що усіх, хто допомагає, чекатиме  сюрприз: можливість долучитися до випуску  кажанів на волю по їхньому поверненню додому! Це буде неймовірна подія, яку запам’ятається на все життя! Також можна долучитися до такої акції у м. Харків (Фельдман – екопарк) 7 квітня 2019 року.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!