З 1 квітня по 30 квітня 2019 року відбувається висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради. Про це йдеться на сайті міської ради.

Стипендії призначаються жителям міста Володимир-Волинський віком від 18 до 35 років(включно): студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури,  спорту міста, ведуть активну громадську роботу.

Кандидатами на нагородження стипендією можуть бути жителі міста, які виявили особливі успіхи у: навчанні та науковій діяльності, краєзнавчій роботі, творчо-мистецькій роботі, спортивно-масовій роботі, трудовій та громадській роботі.

Висунення кандидатів для призначення стипендій відбувається радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами,  громадськими організаціями, місцевими осередками політичних партій, депутатами міської ради.

З Положенням про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», яке затверджене рішенням Володимир-Волинської міської ради від 08.04.2016р. № 7/3 можна ознайомитись на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради – www.volodymyrrada.gov.ua. Телефон для довідок – 23628.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!