Учора у культурно-мистецькому центрі відбулася Перша Україномовна Стендап Комедія. Організатором заходу є депутат міськради Максим Климюк, котрий не вперше запрошує стендапівців до Володимира.

Цього разу у місто завітали талановитий ведучий і майстер імпровізації, автор багатьох телевізійних проектів, за плечима якого величезний досвід проведення різноманітних заходів. Ведучий в рамках телевізійного проекту «4 весілля» на каналі «1+1» Іван Жорноклей. Комік, якому не сидиться на місці, на рахунку якого безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни, сценарист Святослав Марченко.  Переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 і автор гумористичних телевізійних проектів України Володимир Євчук та справжній сімейний експерт, жарти якого націлені на побутові проблеми, відносини з дружиною і сім’єю, фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор і кіносценарист Максим Кравець зі Львова.

На концерті чимало глядачів стали частиною стендап комедії. Коміки ділилися своїми думками та емоціями, які не залишили байдужими жодного. Приємно було бачити у залі військовослужбовців зенітно-ракетного полку, котрих постійно запрошує організатор Максим Климюк на подібні заходи, де вони мають можливість перезавантажитись і відволіктися від військових буднів. Офіцер морально-психологічного відділення Андрій Шарко на знак вдячності вручив Климюку подяку.

Варто зазначити, усі заходи, які організовує Максим Климюк, відбуваються у рамках благодійності. Так і цього разу. Дізнавшись про володимирчанина Павлика Пулігаса, котрий потребує коштів лікування, не міг залишитися осторонь. Наприкінці заходу він передав його мамі фінансову підтримку й побажав найшвидшого одужання хлопчику.

Вечір гумору вдався. На завершення гості подякували за запрошення і за теплий прийом, та пообіцяли завітати ще.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!