З ранкової розминки під керівництвом Романа Дячка розпочався суботній ранок на стадіоні з нагоди Всесвітнього дня здоров’я для усіх, хто вирішив свій вихідний присвятити спорту. Загалом у заході взяли участь команди ради з питань молодіжної політики при міськвиконкомі, Володимир-Волинської птахофабрики «Епікур» та ВПЦ «3 полк».

Після зарядки усі перемістилися на бігову доріжку, де відбувся марафон довжиною у два кілометри. На переможців чекав сюрприз – рюкзаки від «Епікура». У пробіжці взяли участь не тільки дорослі, а й малеча, яка прийшла разом з батьками.

Перепочивши, команди перемістились на мале поле для гри в американський футбол. У ролі тренера виступив керівник військово-патріотичного центру «3 полк» Руслан Бормовий. Для молоді цей вид спорту є новинкою, однак хлопці та дівчата одразу вловила умови гри й чудово показали себе у ній.

Приз для переможців виявився не тільки доречним, а й смачним, беручи до уваги, що за дві години фізичної активності кожен витратив чимало енергії. Депутат міської ради Максим Климюк, котрий не тільки завжди підтримує молодь міста та її цікаві проекти, а й сам веде здоровий образ життя, вручив сертифікат на 500 гривень, на які можна придбати смачну піцу у піцерії «Рів’єра».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!