Учора, на велике християнське свято Благовіщення зупилилося серце володимирчанки Анастасії Янчук, котрій збирали кошти на боротьбу з раком.

Нагадаємо: дівчина навчалася у Волинському коледжі харчових технологій, робила перші кроки у модельному бізнесі. Минулого року у неї діагностували «анапластичну астроцитому».

Попри страшний діагноз  Настя вірила в одужання і називала свою хворобу випробуванням, яке потрібно пройти.  За її життя боролися не тільки лікарі, а й рідні, друзі, однокурсники та багато небайдужих людей, котрі дізнавшись про захворювання, відгукнулись та підтримали фінансово. Адже не секрет, будь-яке лікування в Україні потребує чималих коштів. На жаль, випробування виявилося занадто важким для цієї юної красуні, котра у перший день весни відсвяткувала своє 18-ліття і будувала плани на майбутнє. А рак-дурак, як жартома називала хворобу Анастасія, підступнішим та агресивнішим.  І коли, здавалося, послабив щупальця, подарувавши надію на одужання, ураз її відібрав. Буквально за один день, немов свічка, згасло життя Анастасії Янчук.

У суботу її стан різко погіршився і вона була госпіталізована у відділенні реанімації Володимир-Волинського ТМО. У неділю, коли весь християнський світ святкував Благовіщення Пресвятої Богородиці, душа дівчинки відлетіла на небо.

Батьки щиро дякують усім, хто відгукнувся і підтримував їхню донечку фінансово і молитвами. Прощання з Анастасією Янчук відбудеться 9 квітня  о 12 годині у соборі Різдва Христового.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!