21 квітня – день, коли українці визначаться із майбутнім Президентом держави.  Для тих, хто у цей день вирушить на виборяі дільниці вперше, варто запам’ятати декілька правил.

Перше, що потрібно знати виборцю, – переконатись, що відомості про  кожного з вас внесені до Державного реєстру виборців. Це можна зробити онлайн в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців або у відділах реєстру виборців по місцю проживання. Якщо інформація про Вас у Державному реєстрі виборців відсутня – зверніться до виборчої дільниці за місцем реєстрації та подайте заяву про включення Вас до списку виборців.

Перед тим, як вирушити на виборчу дільницю, потрібно взяти із собою один із  документів:  паспорт громадянина України у вигляді книжечки або картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби); тимчасове посвідчення громадянина України. 

Отримайте виборчий бюлетень та поставте підпис за його отримання у списку виборців та у визначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня.

Заповніть виборчий бюлетень: особисто в кабіні (кімнаті) для таємного голосування;  зробіть позначку «плюс» («+») або іншу, що засвідчує волевиявлення, у квадраті напроти; прізвища кандидата на пост Президента України, за якого голосуєш.

Проголосувати можна лише за одного кандидата!

Опустіть виборчий бюлетень у виборчу скриньку у спосіб, який забезпечує таємницю голосування.

Начальник Володимир-Волинського міськрайонного відділу ДРАЦС  Алла Войтюк

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!