ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” інвестує 38 мільйонів євро у будівництво нового цеху по переробці курятини, який дозволить подвоїти виробництво, повідомила гендиректор підприємства Аліна СичПовідомляє Fixygen.

 За її словами, потужність нового цеху складе 13,5 тис. бройлерів на годину. Будівництво планується завершити за півтора-два роки. Компанія буде виробляти на даному майданчику продукцію під ТМ “Епікур” – куряче м’ясо, вирощене без антибіотиків і стимуляції росту. 

Крім того, “Володимир-Волинська птахофабрика” активно впроваджує проекти з альтернативної енергетики. “Ми перевели 70% опалення на твердопаливні котли на деревині, воду для цеху переробки підігріваємо шляхом спалювання пера як відходу. Також у нас є проект з виробництва солом’яних брикетів для опалення”, – розповіла О.Сич. “Технологію біогазу ми не розвиваємо, оскільки паралельно з новим цехом  запускаємо виробництво кісткового борошна, і всі відходи будуть направлятися туди. Це борошно є основою для кормів. Вартість тільки цього проекту – EUR3,8 млн”, – додала вона.

   ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” – україно-голландське підприємство, входить до складу ДК Openmind. В інфраструктуру фабрики входить 100 пташників, цех по переробці та комбікормовий завод потужністю 10 тис. Тонн на місяць. Компанія виробляє курятину під брендом “Епікур” без антибіотиків і стимуляції росту, а також курятину під ТМ “Чебатурочка”. Має сім філій в Володимирі-Волинському, Львові, Києві, Вінниці, Житомирі, Харкові та Одесі. За результатами 2017 року частка птахофабрики склала близько 6% українського ринку. Засновником і гендиректором Openmind є Олексій Коваленко.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!