У сучасної молоді є величезний потенціал та енергія, які варто спрямовувати у правильне русло. Однак варто зазначити, сьогоднішнє молоде покоління  живе у час підвищеної соціальної напруги та нестабільності, водночас намагаючись щось змінювати у суспільстві. Але, на жаль, держава не дуже дбає про те, щоб це покоління могло себе реалізовувати і отримувати достойну зарплатню. Попри те, що Україна щорічно випускає велику кількість бакалаврів, спеціалістів та магістрів, працевлаштування їх відбувається за смішну оплату. Тому у молоді виникає бажання виїхати за кордон. Виходить, держава виступає як кадровий  підготовчий центр зарубіжним країнам. Наше місто, є не виключенням, цьому сприяє не тільки відсутність високооплачуваної роботи, а й відстань до кордону. Тому учорашні випускники, не бачачи перспектив у рідному краї, вирушають у чужий.

Видання «Володимирмедіа» поцікавилося у представниці молоді, – студентки агротехнічного коледжу, голови студентської ради Анжели СТУДЕНТ, яким вона бачить розв’язання проблеми? І що потрібно аби хлопці та дівчата не виїжджали з країни, зокрема й з Володимира-Волинського? А також, чого очікує від виборів?

-Хочу наголосити, Україні потрібні зміни. І дуже хочеться, щоб вони позитивно торкнулися розвитку молоді, – говорить Анжела. – Прикро бачити, коли твої однолітки їдуть з країни на заробітки у сусідню державу, бо хочуть не тільки працювати, а й отримувати достойну зарплатню за свою роботу. Оскільки я народилася і виросла у нашому стародавньому місті, не можу не помічати, що місто потребує кваліфікованих лікарів. Хоча проблема є по всій країні. Щороку медичні навчальні заклади випускають молодих фахівців. Але чимало з них згодом обирає інший шлях або їде за кордон. Державі потрібно задуматись над цим, бо якщо далі так піде, людей не буде кому лікувати.

– Разом із тим, у місті організовуються різноманітні заходи, які не тільки об’єднують молодь, а й є благодійними, – продовжує ділитися Анжела Студент. – Їх ініціатором завжди виступає депутат міськради Максим Климюк. Також у Володимирі діють гуртки та студії, у яких хлопці та дівчата можуть реалізувати себе різнопланово. Для прикладу, при культурно-мистецькому центрі та районному будинку культури працюють аматорські театри, де кожен бажаючий може спробувати себе в акторській майстерності. Військово-патріотичний центр «3 полк», засновником  якого є Руслан Бормовий, зумів об’єднати юних патріотів, яких навчає самозахисту. Засновниці «Креатив-Студіо» Олена Омелюх та Анастасія Азанова є ініціаторами цікавих проектів, які втілюються у життя. Як бачимо, щось робиться для молоді. Але цього замало. Потрібно більше приділяти її розвитку, створювати нові робочі місця з достойною заробітною платнею. Щоб ніхто не виїжджав з міста у пошуках ліпшої долі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!