Сьогодні країна обирає Президента України. Після шаленої передвиборчої кампанії, де кожен з кандидатів намагався довести: хто з них кращий, і чому варто віддати голос саме за нього, настав час зробити вирішальний вибір кожному з нас.

З восьмої години у Володимирі-Волинському запрацювали виборчі дільниці. Оскільки день виборів співпав з Вербною неділею, активність людей почала зростати після обіду,  після того як у храмах освятили вербу. Щодо самої активності, – вона різна. Наприклад, станом на 12.30 на виборчій дільниці, яка розташована у ЗОШ №1 проголосувало понад півтори сотні виборців. У ЦПО станом на 16-ту годину – менше половини, зазначених у списках. Є сподівання, що до кінця дня їх кількість  зросте. Адже від голосу кожного  залежить майбутнє України, а значить і наше.

Хто стане новим керманичем держави – дізнаємось згодом. А поки володимирчани роблять  вибір. Свої голоси вже встигли віддати за кандидатів депутати міськради Максим КЛИМЮК та ГРИГОРІЙ ЦАЛЬ-ЦАЛКО, довірена особа Володимира Зеленського по 19 виборчому окрузі Павло ГОРОШКЕВИЧ. Голосують і дорослі, й діти, останні, щоправда, лише кидають бюлетені в урни. Їхній час обирати президента ще настане.

Яким б не були результати виборів, ми повинні об’єднатися і зробити так, щоб Україна рухалась тільки вперед. Іншого шляху у нас немає.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!