Голова Львівської ОДА Олег Синютка на другий день після виборів Президента подав у відставку, інформує zaxid.net. Тобто, перший із команди Порошенка пішов самостійно.

Його прикладу можуть слідувати решту голів ОДА та відповідно РДА, для яких настав час болісного очікування, бо втриматися у своїх шкіряних кріслах при новому Президенті Володимирі Зеленському навряд чи вдасться.

А шкодувати є за чим, бо непогані заробітні плати, які мали при Порошенко за службу, ніде не вдасться одержувати.

Взяти приміром декларацію голови Володимир-Волинської РДА Наталії Василець. За рік вона задекларувала 352 586 гривень заробітної плати. При цьому у жовтні минулого року район повністю децентралізований, тобто адміністрація тільки те й робила, що займалася покладанням квітів та прийомом делегацій.

Якщо пригадати озвучені під час щотижневих нарад  Володимир-Волинським міським головою Петром Саганюком  висловлювання про те, що йому доводилося неодноразово приймати жителів району з різноманітних питань, дієву владу в районі селяни так і не відчули.

Яким чином   формуватиметься виконавча влада в державі – вирішувати новому главі держави. Ось тільки швидше всього час весільних генералів  згодом кане в лету.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!