Володимир Зеленський з рекордною підтримкою виборців стане новим президентом України. Після оголошення результатів екзит-полів Зеленський вже зробив низку заяв про те, чим має намір зайнятися на посаді президента. «НВ» зібрало сім його обіцянок.

Намагатися повернути всіх українських військовополонених

“Для нас зараз завдання, я вважаю, номер один – повернути всіх наших в’язнів, всіх військовополонених, наших моряків. Я спілкувався з батьками, знаєте, на це не можна спокійно реагувати. Я зроблю все, щоб повернути – не можу обіцяти, але я зроблю, щоб повернути – наших хлопців додому. Це пріоритетне завдання”.

Захищати українську мову

“Я повинен захищати українську мову. Я повинен як гарант захищати українську мову. Я це буду робити”.  

Перезавантажити Мінський процес

“Ми будемо діяти в Нормандські форматі, продовжувати Мінський процес з оновленою командою… Ми будемо його перезавантажувати”.

Оновити кадри в Генштабі

“Що стосується Генштабу, у нас є дуже серйозні люди, у яких є авторитет в армії. Це чинні генерали, ви обов’язково їх побачите. Я не маю права їх зараз називати – з ними є домовленість, це дуже серйозна історія”.

Звільнити Луценка з поста генпрокурора

“Луценко – це стара команда. Ми будемо призначати нових людей, і це стосується не тільки пана Луценка”.  

Скоротити штат Адміністрації президента і перенести президентський офіс

“Місце має бути відкритим. Ми дуже хочемо скоротити Адміністрацію президента. Я хотів, щоб у Києві не було трафіку. Тому я хотів би знайти таке місце в Києві або біля Києва, щоб не було якихось кортежів. Я хочу позбутися кортежу в цілому”.

Почати потужну інформаційну війну

“Ми будемо робити дуже потужну інформаційну війну з приводу того, щоб завершити вогонь на Донбасі”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!