Депутський копус від «БПП», «Батьківщини» та «Свободи» на черговій сесії Володимир-Волинської міської ради вкотре підтвердив, що беззаперечно підвладний   міському голові Петру Саганюку.

Це  довела їх «активність» під час прийняття бюджетних змін, які вносили не дружні за поглядами до них депутати: Олег Тимосевич, Ярослав Жук,  Руслан Мороз, Максим Климюк та Василь Сусік. Уся решта – виступала проти, неуважно слухала або не брала участь в голосуванні. Подібні дії депутат Надія Замрига назвала конструктивною працею.

Вдумаймося: після пропозицій депутатів передбачити у бюджеті кошти для встановлення індивідуального опалення малозабезпеченим верствам населення, не виділяти кошти на бруківку в парку, а на ремонт вулиць, на управляючу житлову компанію, ОСББ, перевірити законність високих  надбавок штатним працівникам виконкому «за складність, напруженість, виконання особливо важливих завдань та понаднормований час» – усі вищезгадані фракції навіть зусиль не робили, щоб нажати кнопки на планшетах. Свої дії, як виявляється, називають  конструктивною роботою.

Зважаючи на це   депутат Руслан Мороз  запитав, для чого вони усі тут сидять?   Як після цього дивитимуться в очі своїм виборцям? Навіть до міського голови звернувся, проте Петро Саганюк хитро умив руки, наголошуючи на тому, що не очолює фракцію «БПП» і немає жодного впливу на депутатів.

Однак   збоку ця гра у кота-мишки виглядала надто комічно. Бо коли Саганюк голосно, щоб його почуло праве крило, озвучував, що  підтримує рішення, депутати відразу ж витягували пальці з носів та натискали кнопки.

Мабуть, досі не зрозуміли, що прийшли нові люди до влади, і надіються змінити біло-червоно-бордові кольори на зелений та знову вмоститися у владні крісла або, вішаючи локшину на вуха своїм виборцям, отримати посвідчення депутата?

Серед таких, які після обрання у склад міської ради, просто забули про вас і про те, що, завдячуючи кожному з вас, користуються депутатськими привілеями міський голова Петро Саганюк. Далі йде Василюк Вадим – Володимир-Волинська міська організація політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Вірковський Валентин Володимир-Волинська міська організація політичної партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Гранат Сергій Володимир-Волинська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Дмитрук Леонтій Володимир-Волинська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Замрига Надія  Володимир-Волинська міська організація політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Зінкевич Валерій Володимир-Волинська міська організація політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Коба Сергій  позафракційний, Гудим Андрій Володимир-Волинська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Мельник Ірина Володимир-Волинська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Принда Андрій Володимир-Волинська міська організація політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Савельєв Микола Володимир-Волинська міська організація політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Свідерський Олег Володимир-Волинська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Токовий ОлександрВолодимир-Волинська міська організація політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Цаль-Цалко Григорій Володимир-Волинська міська організація політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Шевчук Ігор Володимир-Волинська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!