Сесія Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 24 квітня, вкотре довела, що депутати ще донедавна президентської партійної більшості й надалі лобіюють власні інтереси, прикриваючись проблемами громади.
Під час розгляду питання про внесення змін до бюджету міста депутат Максим Климюк розкритикував діяльність депутатів від БПП, «Батьківщини», до яких долучилася «Свобода». У своєму виступі він вказав, що під час розгляду важливих поправок до бюджету в частині зняття коштів та перенаправлення їх на більш нагальні потреби громади міста, які вносилися колегами Ярославом Жуком, Русланом Морозом та Олегом Тимосевичем, вони жодного разу не прислухалися до здорового глузду та не натиснули кнопки. Ні «за», ні «проти», ні «утримався». Склалося враження, що ними хтось маніпулював або ж по усіх рішеннях заздалегідь вручено сценарій їх дій.
    «На минулій сесії ми не дозволили витратити 3 мільйони гривень на вкладання бруківки у парку «Словян’яському, то ви тепер вирішили по 500 тисяч щосесії виділяти на ту ж бруківку?- звернувся Максим Климюк до міського голови Петра Саганюка. – А чому не витратити їх на ремонти вулиць, якими мами не можуть проїхати дитячими візками, де люди після дощу змушені взувати гумові чоботи? Чому ми забули про благоустрій у селищі цукрового заводу, де проживають наші виборці? Чому ми не можемо віддати ці кошти лікарні, обландати кабінет гемодіалізу, про який вже більше року точаться пусті балачки? Потрібно вам навчитися вірно визначати пріоритети. Бо у мене склалося враження, що далі бруківки влада міста нічого більше не помічає»
На це критичне зауваження міський голова Петро Саганюк зауважив, що парк «Слов’янський» потрібно доводити до кінця, навівши у приклад парк у Луцьку. Однак депутати залишалися непохитними, тому більшістю голосів доєднали майже 500 тисяч до 2-х мільйонів гривень бюджетних коштів, щоб продовжити ремонт вулиць міста, на 20 з яких вже давно готова проектно-кошторисна документація.
У ході сесії депутат Максим Климюк неодноразово критикував роботу своїх колег із БПП та йому прихильних, щоразу вказуючи на помилки, що допускають депутати під час прийняття рішень. Зокрема, гостро постало питання по деяких пунктах статутів комунальних підприємств, прийнятих на минулих зібраннях. Як наголосив Максим СКлимюк, не потрібно поспіхом приймати рішення, які потім доводиться переглядати, знімати з порядку денного або ж взагалі переробляти. Обурило депутата й те, що на сесію пропихаються вигідні для міського голови та його прибічників проекти рішень, по яких виносилися негативні рекомендації під час засідань декількох постійних комісій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!