На сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 24 квітня, з поміж питань порядку денного був звіт Сергія Коби про роботу постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької та регуляторної діяльності.

Сам звіт нагадував форму статистики. Доповідач зупинився на основних моментах: кількості засідань, написаних протоколів, злагодженої роботи депутатів під час розгляду бюджетних питань та на звершення подякував усім розпорядникам коштів за співпрацю. Виступ Коби більше нагадував вислів: «Мамо, хваліть мене, а я буду вас».

Але такий стан справ не влаштовував депутата Руслана Мороза, котрому Коба під час розгляду запиту щодо виділення коштів на індивідуальне опалення жителям міста, закинув лобіювання власних інтересів.

«Мене дивує одне: Коба є головою бюджетної комісії та одночасно керівником комунального підприємства – теплокомуненерго. Сам пише листи на виділення коштів, сам їх розглядає, сам голосує та підписує протоколи.  Зважаючи на це, я офіційно звертаюся до вас, Петре Даниловичу, як міського голови, посприяти у поданні звернення  до прокуратури щодо відкриття кримінальної справи по даному керівнику. І нехай дадуть його діям відповідну оцінку. Немає права одна людина обіймати дві посади та лобіювати інтереси підприємства, де він отримує заробітну плату, премії.  Минулого разу під час заслуховування звіту Коби, депутати оцінили його роботу як незадовільну. То чому він ще досі на посаді? »

Але підвладні Саганюку за політичними  переконаннями депутати вирішили не надто карати Сергія Кобу, тому роботу комісії визнали задовільною. А це означає, що керівник комунального підприємства та за сумісництвом голова бюджетної комісії їх поки що влаштовує.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!