Перед початком сесії Володимир-Волинської міської ради у відведений для запитів час вкотре депутат Руслан Мороз підняв тему  виділення коштів мешканцям багатоповерхівок для встановлення індивідуального опалення.
«Я ось дивлюся, що під листи якихось служб ми виділяємло по 500 тисяч, мільйону. Для цього гроші є, а для людей, які нас обрали нас, виявляється немає. Мені надійшла відписка від Віктора Фіщука  щодо неможливості встановлення індивідуального опалення,  бо це надто дорога процедура та не вигідна людям. Але люди доводять зворотнє. Їм це вигідно.  Ми провели відповідні підрахунки і дійшли висновку, що не 100 тисяч потрібно, як мені написали у відповіді, а у межах 60 -65 тисяч при умові, що встановлюватимуть організації. А коли кожен встановлюватиме самостійно, у межах 30 – 40 тисяч залежно від квадратури житла. Я пропонував передбачити у бюджеті кошти для встановлення опалення соціально-незахищеним верствам населення.  Але чомусь реакції – нуль», – звнернувся Руслан Мороз до міського голови.

Міський голова Петро Саганюк у відповідь прикрився постановою Кабміну, яка забороняє індивідуальне опалення у багатоквартирних будинках. І нічого вдіяти міська влада у даному випадку не може. Але, як пізніше виявилося, голова злукавив, бо ніхто не відміняв закон, який дозволяє встановлення індивідуального опалення у багатоперхівках. Ось тільки це не вигідно теплокомуненерго, де керівником є ставленик Саганюка –  Сергій Коба.

«Я вас розумію, що у нас є кабінети, є міністри, Але є люди, для яких ми тут повинні працювати. Давайте так: люди – це одне, а міністри – це друге. Громада – постійна, а міністри – щоразу різні. То може все ж таки треба дослухатися до думки жителів міста, які нас обрали, та фінансово неспроможним жителям допомогти коштами для встановлення індивідуального опалення? Чомусь під листи ми кошти даємо, а для громади їх немає», – зазначив у відповідь Руслан Андрійович.

Під час розгляду питання виділення коштів для придбання меблів для бюджетних установ, Руслан Мороз закликав підтримати власного виробника. На думку депутата, не треба купувати меблі в магазині у Дніпропетровську, коли у «Гербор-Холдингу» – найбільшого платника податків, їх можна придбати набагато дешевше.

На це міський голова Петро Саганюк порадив підприємству зареєструватися на «Прозорро» та брати участь у тендерах.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!