За кілька днів одне із найбільших свят православного світу – Великдень. Навіть найлінивіший намагається прибратиу свої обійсті та біля нього.  Влада оголошує толоки, озброївши трудові колективи  городніми інструментами, пилками та відрами. А пізніше – увесь мотлох  починають вивозити у спеціально відведені місця або ж полігон, що за Володимиром-Волинським.

Ось тільки в Устилузі сміття чомусь складують на території комунгоспу, що практично знаходиться у центрі міста. Таку безгосподарність не дозволяли собі комуністи, в часи яких територія прибиралася, господарські будівлі використовувались за призначенням.

Тепер там руїни та суцільний смітник. Терикони тирси, яка від часу почорніла; гілля та сміття з усього міста, склад пляшок та напівзруйновані приміщення, частина яких використовується у приватних цілях певних посадових осіб. Подейкують, що сам директор комунгоспу зробив   собі в них не лише склад, а й ремонтну майстерню.

Судячи зі світлин, складається враження, що туди роками не доходить рука міської влади. А чи вона є в Устилузі, якщо таким чином виглядає територія комунальної установи, завданням якої є наведення та підтримка порядку у місті?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!