З великодніми привітаннями та гостинцями завітали активні представники молоді Володимира-Волинського: голова ради молодіжної політики Оксана САПІГА та Анжела СТУДЕНТ, котра є членкинею цієї організації,  разом з ініціатором благодійної місії – депутатом міської ради Максимом КЛИМЮКОМ до одиноких людей похилого віку.

Напередодні одного з найбільших християнських свят, їм вдалося подарувати приємні емоції тим, хто волею долі змушений зустрічати Великдень на самоті. Приймаючи пасхальні кошики, лидеякі жінок плака, бо не очікували на увагу з боку незнайомих їм людей. А ще ділилися життєвими історіями, зокрема, розповідали про важкі воєнні роки, разом із тим, щиро  бажали не бачити того лиха, яке змушені були пережити, будучи дітьми.

У декотрих є рідні, але вони живуть далеко і не мають можливості бути поруч. Тож найбільше, чого потребують ці люди, – уваги та спілкування. Варто додати, деякі мають проблеми із зором, а одна бабуся зустрічала гостей на милицях, тому змушені більше часу проводити у чотирьох стінах. За ними доглядають соціальні працівники, допомагаючи з домашіми справами. Їхню роботу усі  оцінюють позитивно і з теплотою відгукуються про помічниць.

Ситуації різні, як і долі кожної з жінок. Деякі з них, попри все, мають прекрасне почуття гумору, а добре слово й усмішки на їхніх обличчях – найбільше нагорода для гостей, котрі завітали з подарунками та щирими вітаннями. Нехай кожній з них Бог посилає здоров’я та довголіття, а ангел закриває  надійним крилом від усіх негод.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!