З 1 травня 2019 року набирають чинності зміни до Закону України про “Житлово-комунальні послуги”, тому відповідно до них компанія ПАТ «Волиньгаз» здійснюватиме технічне обслуговування внутрішньо-будинкових газових систем  виключно на підставі укладених договорів зі споживачами газу.  Розподіл природного газу буде припинено, якщо з 1 травня не буде забезпечено технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів невиробничого характеру.

Газові мережі всередині багатоквартирного будинку належать співвласникам. В індивідуальному будинку – його господареві, в офісах або в загальногромадській споруді – юридичній особі, яка є власником. Це стосується всього газового обладнання всередині або за межами.

ПАТ «Волиньгаз» має укласти з усіма об’єктами споживачів акти розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.

Споживачі, які згідно з актом розмежування відповідають за експлуатацію мереж, тепер зобов’язані забезпечити їх технічне обслуговування. Для цього їм необхідно укласти відповідний договір із суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт, на власний вибір, зокрема, «Волиньгаз».

Закон  «Про житлово-комунальні послуги» передбачає, що послуги з обслуговування та поточного ремонту  внутрішніх газопроводів відповідно до укладеного договору, платні.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!