Від травня в Україні змінився порядок виплат субсидій. Тепер система субсидій – гнучка,  інформують «Волинські новини» з посиланням на сюжет «Сніданку з 1+1»
Субсидію забирають, якщо борг за комуналку сягнув 340 грн. Повернути пільгу можна. Найпростіший спосіб – це розрахуватися з боргами. Складніший – зробити реструктуризацію чи піти із заявою до суду.
«Від травня дещо змінили правила нарахування субсидії на користь споживачів. Тепер при розрахунку субсидії братимуть лише обсяги спожитого газу за місяць без додаткових нарахувань постачальника.
Цього місяця трьом мільйонам субсидіантів пільгу перерахують автоматично. Повторно нести заяви і декларації про доходи мають внутрішньо переміщені особи, орендарі житла, та люди, які не проживають за місцем реєстрації. Також це стосується родини, у яких змінився склад сім’ї протягом останнього року або є працездатні особи з доходами менше, ніж мінімальна зарплата.
Для оформлення субсидій від травня будуть брати доходи за третій-четвертий квартал 2018 року. Подати заповнені документи можна навіть поштовим листом чи е-мейлом. Потім варто лише прийти і підписати документи.
Оформити субсидію можна і не виходячи з дому, але для цього потрібно мати електронний підпис. Отримати його можна самостійно протягом кількох хвилин.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!