Про те, що чимало недобросовісних продавців можуть обважувати та обраховувати клієнтів, давно відомо. Але щоб видирати гаманець з їхніх рук та сипати звинуваченнями щодо непорядності, а потім, зрозумівши свою провину, навіть не вибачитися, це взагалі нонсенс. Саме такий прикрий випадок трапився з Світлана Бойчук , котра мала неприємну нагоду скупитися в однієї продавчині на ринку. Про це вона написала  у Фейсбук у групі Барахолка Володимира.
“Я разом з дитиною пішла на продуктовий ринок що біля міської ради, купила капусту та огірки, заплативши 37 грн, що в ангарі посередині між ковбасним та м’ясним відділом. Там сидить продавець старшого віку, її звати Ірина. Та й з дитиною далі пішла по ринку. Коли  розмовляла зі знайомою, яка теж торгує, прибігає ця пані Ірина (через хвилин 10) і кричить, що я забрала ті 100 грн, які дала за покупку, разом з рештою  (63 грн) та втікла разом з капустою й огірками.  Я пояснюю, що дала  100 грн, але зараз подивлюся в гаманці. Показую, що було три сотні,  залишилось дві і решта, яку мені дала продавець. Вона видирає з мого гаманця 100 грн, вивертає його на землю і все падає: копійки, карточки, гаманець. Я це все збираю з землі і біжу за нею разом з дитиною, наздогнавши, прошу повернути мої гроші, а вона ніби мене не чує та продовжує свою роботу.

Вирішую викликати поліцію. Після чого телефонує до мене правоохоронець і просить пояснити причину виклику та чи згідна поїхати до відділку писати заяву? Я погоджуюся. І тут  сталося диво, “пані” продавець знаходить в себе під зошитом і картонкою 100 грн, та повертає мені зі словами: ось вони лежать, я їх не бачила.  По телефону правоохоронець почув, що мені повернули гроші, й перепитав, чи ще потрібна допомога? Я відмовилась  тому, що поспішала на автобус додому, бо живу не в місті. Забрала у неї свої гроші й пішла. Але скільки сил, нервів у мене пішло, щоб довести свою правоту, до того ж я є у положені та з малою дитиною. Продавчиня довела мене до істерики, я на весь ринок кричала, а продавці які торгують  поруч, – а це чоловік, що рибки продає, продавчиня з хлібом та мясним, стояли й сміялися з мене. Мене так ще ніхто не принижував, лише поліція мене зрозуміла. А якби я не звернулася до поліції, виходить, що продавець може спокійно залазити у гаманець, видирати гроші і їй за це нічого не буде?

Звертаюся до начальника ринку:  це нормальні продавці у вас працюють, які нападають на людей, видирають гроші, а потім навіть вибачення не попросять? Але й це не все. Коли я заспокоїлася, приїхала в село та заради цікавості зайшла в магазин зважила покупку, вийшло, що це все вартувало 28,75  гривень, а я заплатила 37. Вона мене і надурила, і довела до істерики. Люди минайте цю “пані”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!