Вже традиційно, понад 10 років, учні Володимир – Волинської гімназїї ім О Цинкаловського є частими гостями у мешканців територіального центру для одиноких та непрацездатних осіб. Цього разу учні 1-А класу до зустрічі готувалися по особливому, а саме усією родиною. Адже йшли вітати одиноких стареньких з Великодніми святами.
    Батьки приготували домашні гостинці, а ось пасочки прикрашали усім класом. Згодом  діти з великим задоволенням пригостили ними  бабусь та дідусів, подарувавши позитивні емоції. До слова, школярі відвідують стареньких і на День людей похилого віку.  Приємним є те, що не тільки учні залучені до благодійної місії, а й їхні батьки. Так, цього разу привітати з одним з найбільших  християнських свят разом з дітлахами завітали Ганна Нестерняк, Наталія Ярощук, Наталія Гаревських, Надія Кислюк та Оксана Шустовська. А Данилко Вовк прочитав вітального вірша. 
   Таким зустрічам завжди раді старенькі, які обділені любов’ю близьких та змушені доживати віку поза стінами рідної домівки. Тож з радістю та нетерпінням чекають на наступний візит школярів.  Ті, в свою чергу, обіцяють завітати з гостинцями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!