07,08.05.2019р. – відвідування ветеранів війни за місцем їх проживання,  у госпіталях, лікарнях, інтернатних закладах системи соціального захисту. Вручення продуктових наборів.

08.05.2019р.

В усіх храмах міста з 9.00 до 11.00 год. відбуваються поминальні богослужіння за загиблими в роки війни.

09.30 год.  – зустріч міського голови з ветеранами війни і праці, нагородження, вручення грошових допомог (МВК).

10.00 год.  – громадська панахида, урочисті збори, екуменічна молитва покладання квітів до Обеліску Слави, дошки пам’яті за загиблими учасниками АТО за участю ветеранів війни і праці, представників влади, громадськості, військовослужбовців 14-ої ОМБр.

22.00 – тематичний кінопоказ на фасаді КМЦ «Війна. Український рахунок».

22.45 год. – Акція “Перша хвилина миру”.

09.05.2019р.

09.05.2019р. – для учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни проїзд в міському транспорті буде безкоштовним.

11.00 – турнір з шахів серед ветеранів ( спорткомплекс «Олімп»).

16.00 год. – святкова концертна програма Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом» за участю  центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України ( РБК).

У бібліотечних закладах міста відбудуться виставки літератури, зустрічі з ветеранами, години пам’яті, інші тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В міському архіві буде облаштовано документальну виставку.

В міському історичному музеї з 10.00 год. діятиме тематична виставка експонатів з фонду музею. Вхід в ці дні – вільний.

У загальноосвітніх навчальних закладах міста проведуть тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни, зустрічі з ветеранами війни, виховні години з залученням бійців АТО.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!