Якщо вірити нашим урядовцям, то за кордоном на заробітках перебуває близько чотирьох мільйонів українців. Хоча в середньому від 7 до 9 мільйонів наших громадян щороку охоплює міграційний процес. Прикро, однак не завжди кожному українцеві вдається отримати за кордоном гідну роботу, платню та соціальний пакет. Бо часто-густо вирушають у пошуках роботи в сліпу, без інформації про працедавця, його гарантії та навіть вакансію, на якій доведеться працювати.

У Володимирі-Волинському є фірма «Крок-Світ», яка надає усім, хто шукає роботу за кордоном,  безкоштовну інформацію, а також проводить збір пакету необхідних документів для працевлаштування за кордоном. Здебільшого фірма співпрацює із польськими роботодавцями. Є контакти із Чехією, але там   наших українців беруть на сезонні роботи. Як зазначила в розмові директор фірми Надія Бугай, «Крок-Світ» – один із небагатьох, що працює на ринку легального працевлаштування на основі ліцензії.

Завдання фірми  полягає у підборі та пропозиції вакансій для українців, зборі необхідних документів для виготовлення візи, страхування життя, авто та медичне страхування. Тобто, завітавши до офісу, кожний відвідувач матиме змогу безкоштовно одержати відповіді з приводу вищезазначених питань.

Працевлаштування за кордоном вимагає пильності та уваги, оскільки бувають випадки, коли польські працедавці звільняють людей або ж когось із наших громадян не задовільняють умови праці.   Однак не варто, як наголошує Надія Анатоліївна, впадати у відчай, оскільки  їхня фірма підшукає іншу вакансію.  Людині варто тільки зателефонувати до пані Надії та озвучити свої проблеми.

Нині найпопулярніші у Польщі вакансії, – це робітничі. Зокрема, швеї, електрики, зварювальники, токарі, фрезувальники, водії автобусів та ряд інших. Після виготовлення візи працівники «Крок-Світу» зв’язуються з польськими працедавцями, які призначають дату зустрічі. Тільки після цього заробітчанин вирушає до місця призначення. Там його поселяють, виготовляють зарплатну банківську картку та після медичного огляду надають робоче місце.

Офіс «Крок-Світ» у Володимирі-Волинському знаходиться за адресою вул. 20-го липня, 8а.(Євродім).  Контактиний телефон Надії: +380976868459.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!