У третій одинадцятирічці сьогодні відбулася зустріч вчителів початкових класів міста у рамках  обміну досвідом реалізації реформи «Нова українська школа». Загалом, мета заходу – підвищення науково-методичного рівня з реформування початкової освіти, забезпечення умов для запровадження інноваційних реформ і методів, обмін педагогічним досвідом щодо методичних надбань.

На зустріч були запрошені проректор з наукової роботи ВІППО кандидат педагогічних наук Надія ТКАЧУК, начальник управління відділу освіти В’ячеслав ПЕТРУК, заступники директорів закладів загальної середньої освіти міста.

Перед тим, як перейти до головного, задля чого зібралися, В’ячеслав Петрук привітав усіх з Днем перемоги у Другій Світовій, який Україна відзначає завтра, а також зазначив, що Володимир-Волинський один з перших, хто долучився до реформи НУШ, яка є великим кроком уперед для подальших змін у галузі освіти. Щодо нинішньої зустрічі, головний освітянин міста порадив колегам розповідати не тільки про досягнення, а й про проблеми, з якими зіштовхнулися у процесі навчального процесу. Таким чином вдасться разом вдасться знайти шлях до їх розв’язання.

Директор НВК ліцею школи №3 Анатолій МАТВЕЙЧУК подякував колегам за плідну титанічну працю та порівняв нову реформу з зоряним часом, який дає можливість кожному розкрити весь потенціал. А також додав, що зміни, які відбуваються сьогодні у галузі освіти, є довготривалими з певними труднощами. Та попри все, він упевнений, що їх вдасться здолати і досягнути успіху.

   Методист Людмила САЛАБАЙ  зазначила, що сьогодні діти по-новому сприймають світ, використовуючи для цього соціальні мережі та інші технології, що робить їх багатофункціональними, тому потрібно це враховувати під час навчального процесу.

Захід був цікавим та змістовним. Кожен з запрошених почерпнув для себе чимало цікавого і корисного, що у подальшому використає на практиці.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!