На порозі літо. Пора відпусток,  нових вражень та незабутніх подорожей.  Тому багато хто з нас намагається забути про негаразди, покинути  вдома проблеми та зануритися у теплі обійми сонячних ванн та водні безодні заморських курортів.

Але відразу ж у кожного, хто планує літній відпочинок, виникає запитання: куди поїхати, де придбати путівку та яку ціну доведеться заплатити за прекрасний настрій та змістовний відпочинок?

У Володимирі-Волинському є декілька туристичних агенцій, де можна придбати путівку у будь-яку країну світу. Однією з них є «Турдесвіт», де  Людмила  Бугайчук, Юля Ключинська та Ольга Панасевич упродовж п’яти років  організовують володимирчанам прекрасні подорожі. Не лише Європою, а й  пляжами  екзотичних островів.

Принцип роботи «Турдесвіту» полягає не лише у підборі путівки, а й власноручному  інспектуванні готельної бази світу, курортного сервісу  та відкритті  нових маршрутів. Як зазначила пані Людмила, її колектив провів 21  робочу поїздку на огляди курорті. Після чого  працівниці турагенства впевнено можуть пропонувати той чи інший курорт своїм клієнтам. Як економний, так і вишуканий.  До них  відноситься Туреччина, Єгипет, Чорногорія, Болгарія, Греція, Домінікана, Албанія. Нині набирає популярності Китай. Проте це не панацея, оскільки турагенція може підібрати тур до будь-якої країни світу, навіть на сафарі до Африки або  у казино Ріо-де-Жанейро. Було б лише бажання клієнта.

За ці п’ять років окрім неоціненого досвіду туристична агенція, не дивлячись на різноманітні економічні негаразди, надбала базу постійних клієнтів. Як серед молоді, так і серед  людей похилого віку. Тут можна придбати путівку за 500 доларів на двох і прекрасно відпочити в Чорногорії чи Болгарії.  А є кількаденні тури за 50 євро по Європі.  Практикується конструювання туру  – окреме бронювання готелю, квитків на переліт та сервісне обслуговування.  Під час розмови вдалося дізнатися про те, що один з клієнтів  вирішив для своєї нареченої зробити ососбливий  подарунок: придбав тур до Маврикії. І на березі океану відбувся  обряд весільної церемонії. Екзотично та незабутньо.

Коли завели розмову за вартість  подорожей, пані Людмила зауважила, що ціни є різні і залежать від місця розташування країни, вибору курорту та кількість днів перебування.  Однак можна придбати відмовний або горящий тур за дещо дешевшу ціну. Для цього менеджери «Турдесвіту» постійно тримають руку на пульсі та щоденно моніторять туристичний ринок. І жодного разу не покинули напризволяще своїх клієнтів. Для них найголовніше не прибутки, а довіра та відмінний сервіс, які у свою чергу  створюють  прекрасний імідж туристичній агенції.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!