У команді нового президента України Володимира Зеленського хочуть списати більше 7 млрд грн боргів ФОПів за ЄСВ, що накопичилися з 2016 року, інформує «НВ Бізнес»

Як повідомив   Данило Гетманцев, що відповідає за економічний і податковий напрямок у майбутній адміністрації президента Володимира Зеленського, ФОПам можуть списати 7,4 млрд грн заборгованості за Єдиним соціальним внеском (ЄСВ), яка накопичилася за станом на 1 січня 2019 року. “Значна частина цих ФОПів — сплячі. Проблема введення “подушного податку” на ФОП у 2016-му полягала в тому, що багатьом довелося закритися без будь-якого перехідного періоду, навіть тим, хто реально працював, але, наприклад, сезонно”, — пояснив проблему Гетьманцев.

Він зазначив, що це питання ще має пройти громадське обговорення, після чого буде розроблено остаточний варіант відповідного проекту закону. “Планується спочатку публічне обговорення, врахування зауважень, а далі внесення до Верховної Ради в якості законодавчої ініціативи президента”, — сказав він.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!