На засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради одним із питань порядку денного був звіт про виконання бюджету міста за І квартал.  Як інформувала заступник начальника фінансового управління Іриина Томашук,  доходна частина міського бюдежту зменшилася на 18, 257 млн гривень  завдяки зменшенню трансфертів та дотацій з державного бюджету за окремими напрямками: соціальний захист (зменшення кількості субсидіантів), медицина (відійшла первинна допомога) та освіта (фінансування з обласного бюджету школи інтернату ).  Власні доходи виконані на 111,6%, а план доходів по спеціальному фонду виконано на 69,5 % до річного призначення.

Однак за ніби-то оптимістичною картиною криються підводні каміння. Зокрема під час планування бюджету завищено цифру надходжень платних послуг  ЦНАП.  Якщо у минулому році в цій установі спостерігалися черги за видачею закордонної біометрії, то нині ажіотаж спав.  Поряд з тим члени виконкому погодилися з тим, що у місті є безліч автозаправочних станцій, а ось об’єм реалізації паливо-мастильних матеріалів за сімома замками.  Й досі не вирішується питання  оперативних перевірок грального бізнесу.   

Зважаючи на те, що через місто курсує 40 автобусів на Польщу,  пунктами відправки яких є Запоріжжя, Полтава, Рівне та інші міста, доручено звернутися до управління транспортної безпеки щодо упорядкування питання їх зупинок та стоянок у Володимирі-Волинському. Крім того, міський голова Петро Саганюк доручив начальнику управління житлово-комунального господарства Віктору Фішуку та керівнику управляючої компанії Вишневському провести ревізію усіх пустих квартир та будинків, де роками ніхто не проживає. З якою метою, покаже час. Йшлося й про багатодітну родину Бучковських, якій потрібно віднайти інше житло, на придабання якого обласний бюджет виділятиме 1 мільйон гривень.

Депутат місьткої ради Ярослав Жук, опираючись на закон про місцеве самоврядування, порадив щоквартальний звіт подавати на розгляд та затвердження сесії.  А його колега по фракції  Олег Тимосевич порекомендував  продовжити роботи по третій карті сміттєзвалища «Полігон», на які уже використано 5,5 млн грн. До того ж у місті й надалі не вирішене питання сортування сміття.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!