Тринадцять років поспіль у Володимирі-Волинському  проводиться благодійна акція «Все добро дітям». Щороку у рамках цього заходу  вихованці Володимир-Волинської школи-інтнернату для дітей  з вадами слуху  отримують подарунки, збором та врученням яких займається Фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» спільно з представниками міської влади. Оскільки  акція є благодійною, до неї традиційно  долучаються підприємці.

Цього року несподіваним і приємним сюрпризом для дітвори стало запрошення подружжям Богдана та Олександри Руднічок до ігрової кімнати розважального центру “Бейбі бум”. Привітати та вручити подарунки завітали заступник міського голови Лариса Кулікова,  директор  ФПП “Бізнес-Центр” Оксана Сапіга та благодійники, які долучилися до акції.

Традиційно до акції долучився Руслан Мороз, котрий не вперше підтримує цю прекрасну ідею – дарувати дітям радість. А також Світлана Самчук, Андрій Принда, Мрослава Шишко, Тамара Омелянюк, Інні Галун, Галина Мельник, Зінаїда Шелепіна, Олена Ничипор, Зоя Новицька, Алла Корень, Ігор Федоришин, Лариса Литвинюк,  Григорій Антонюк, Олена Ворошик, Оксана Крень, Лариса Божко, Віталій Ковальчук, Тетяна Омельчук, Анатолій Кублій, Олег Приступчук, Богдан та Олександра Руднічок, Володимир та Марія Тарасюки. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!