Вчора пройшла чергова злива, яка дала про себе взнаки. Місто стало мало не побратимом Венеції. Тільки з однією різницею: там природні водні канали,  у нас – вулиці (асфальтовані та гравійні)  подібні до них, завдячуючи безгосподарності чиновників міста на чолі з міським головою. Їм вже давно нецікаво як пересуваються люди, зокрема мами з дитячими візками, по бічних вулицях та з місячною поверхнею тротуарах, які після дощу нагадують ставки та болота.
Проблема вуличного потопу у Володимирі-Волинському в сезон дощів неодноразово порушувалась депутатами міста. Зокрема, Максим Климюк постійно зосереджує увагу міської влади на першочергових пріоритетах, коли йдеться мова про розподіл видатків на капітальний ремонт житлово-комунального господарства. На крайній сесії він за підтримки однодумців не дозволив вчергове витратити півмільйона гривень на вкладання бруківки у парку «Слов’янський». Бо на думку депутата – це повне марнотратство. У місті існує й без цього ряд комунальних проблем. Тому, на його думку, потрібно заборонити планувати та витрачати кошти на перекладання бруківки, яке останнім часом для міського голови Петра Саганюка набуло першочергового значення.
Крім того, неодноразово озвучувалася депутатами проблема ремонту ливнівки, яка по причині морального, технічного зносу, несправності або засмічення втратила свою пропуснку можливість забору стічних вод. Особливо під час дощу та злив. Пропонувалося передбачити на її ремонт кошти.
Декілька днів підряд бригада будівельників перекладає бруківку напроти торгового центру «Володимир», що на вулиці Ковельській.
Згідно офіційної статистики нещодавно на засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради затверджувався звіт про виконання бюджету міста за І квартал 2019 року, повний текст якого розміщений на офіційному сайті міської ради.
У цьому періоді видатки загального фонду бюджету міста на житлово-комунальне господарство становлять 3 604 772 грн., що на 893 599 грн більше до відповідного періоду минулого року. Частина коштів, а саме 3 428 535 гривень використано на організацію благоустрою населених пунктів, що на 976 681 грн більше до відповідного періоду минулого року.
Крім цього, на житлово-комунальне господарство із спеціального фонду (бюджету розвитку) використано 4 646 156 грн., в т.ч. на : капітальний ремонт житлового фонду – 4 876 43 грн.; – капітальний ремонт котелень та центрального теплового пункту ТКЕ – 52 415 грн.; капітальний ремонт теплового вводу житлових будинків – 56 700 грн.; придбання автовишки та контейнеровоза для КП «Полігон» – 3 473 680 грн.; капітальний ремонт тротуарів – 575 718 грн.
Вцілому, на виконання програми благоустрою міста заплановано більше 12 мільйонів гривень на рік. Ось тільки чи поряд з ремонтами прибудинкових територій (про що буде інформовано у наступних публікаціях) віднайдуться кошти на ремонт ливнівки – питання залишається відкритим.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!