Політична партія “Блок Петра Порошенко” перейменувалася в “Європейську солідарність”. Йдеться на сайті znaj.ua
Таке рішення ухвалили на з’їзді партії 24 травня, повідомила прес-служба.
Зокрема, колишній президент Порошенко розповів, що оновлену назви партії запропонувало громадське об’єднання, яке озвучило свою пропозицію під час спеціального форму.
Крім того він зазначив, що вже 31 травня відбудеться з’їзд оновленої політичної сили, яка боротиметься за мандати у Верховній Раді наступного скликання.
Володимир Гройсман піде на парламентські вибори з власною політичною силою «Українська стратегія». Пише “Ракурс”.
За словами Гройсмана, у його команду увійдуть люди з досвідом. Прем’єр-міністр вирішив залишитись у політиці, щоб додати розвитку країни реактивної сили. Про це повідомляється у прес-службі Кабміну.
Гройсман наполягає, що політика, як така, його не цікавить, а на меті лише підтримка започаткованих реформ. За словами посадовця, потрібно завершити реформування медицини та пенсійної системи. Прем’єр-міністр заявив, що розуміє, як вирішити питання, що накопичувалися десятиліттями та наголошує, що наразі реформи на початковому етапі і тому оцінювати їх просто некоректно. Також Гройсман заявив, що в лікарів зросли зарплати, працює програма «Доступні ліки», а громадяни уклали контракти з власними лікарями. Окремо посадовець виділив мережу кардіоцентрів та автоматичний перерахунок пенсій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!