Виставка дитячих робіт студії «Палітра талантів» школи №5 імені Анатолія Кореневського, керівником якої є Тетяна Салуха,  відкрилася у культурно-мистецькому центрі учора, 26 травня.

На виставці представлені різножанрові роботи дванадцяти школярів. Тут можна побачити пейзажі,  натюрморти, портрети, написані юними творцями. Як зазначила Тетяна Салуха, котра є членом міжнародного пленеру художників «Колорит» та учасницею багатьох міжнародних художніх конкурсів, її вихованці уміють не тільки малювати, а й танцювати, співати, є переможцями різноманітних фестивалів. Для прикладу Оля Луцюк окрім малювання, займається у зразковій студії вокального співу «Лодомир», керівник Галина Тюрікова. Дівчинка є учасницею пісенного конкурсу «Співай за мрію», який проводить телеканал «Аверс».

З відкриттям виставки привітати студійців і їхню наставницю прийшли батьки, вчителі, рідні та приятелі. Подяки відділу культури і туризму міста вручила юним талантам головний спеціаліст віддлу культури і туризму Любов Нестерук. З вітаннями та солодощами на захід завітав депутат міської ради Максим Климюк.

Насамкінець діти представили колекцію футболок із зображенням своїх малюків. Ініцатором такого задуму є Тетяна Салуха, її підтримали вихованці та батьки.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!