Майже десять років чекають жителі провулку Федорова на обіцяний ремонт дороги довжиною у 200 метрів. Упродовж цього часу вони спромоглися за власний кошт провести каналізацію, а міська влада  – відзвітуватися про черговий “благоустрій”.

Разом із тим перекладається бруківка у центрі міста, знаходяться кошти й на інші вулиці, які є у набагато кращому стані. От тільки до провулку Федорова черга ніяк не доходить. Люди між собою говорять, що міський голова таким чином мстить за те, що вони не мовчать і вимагають благоустрою вулиці. Бо набридло жити у свинячих умовах, а європейськими й не пахне. У двадцять першому столітті мешканці провулку Федорова змушені ходити у гумових чоботах, сплачуючи податки до бюджету міста.

Одного разу, щоб привернути увагу до проблеми, активні мешканці відзняли відеоролик, який дуже не сподобався очільнику Володимира. Цього разу у ютубі з’явився ще один сюжет. Таким чином вони нагадують про його обіцянки та заклики щодо зміни влади, якими він сипав під час Майдану біля міськарди, щоб втриматись на посаді.  Однак це все призабулось. А ще люди з нетерпінням чекають на місцеві вибори, і сподіваються на позитивні зміни у місті.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!