На засіданні узгоджувальної  комісії по порядку денному, яке традиційно відбувається напередодні сесії Володимир-Волинської міської ради,  узгоджено 41 питання порядку денного.

Питання, що розглядатимуть депутати 11 липня, різнопланові: від внесення змін до бюджету міста до нових кадрових призначень.

Після того як звільнилася керуюча справами виконкому міської ради, її посада стала вакантною. Одразу з’явилися чутки, що призначатимуть на неї Ірину Ліщук, котра очолює відділ організаційно-аналітичної роботи. І як виявляється, вони не були пустопорожніми. Бо у порядок денний тридцять третьої  чергової сесії міської ради таки внесли один із пунктів – проект рішення щодо призначення Ліщук Ірини Степанівни на посаду керуючої справами  з одночасним її введенням до складу виконавчого комітету.

Так,  Ірина Ліщук вже змінила декілька посад,  серед яких працювала на посаді  начальника ЦНАПу. Вона також відома своєю відданістю міському голові, за що за кулісами міської ради її називають «сірим кардиналом», який керує усією тіньовою прес-службою, яка завдячуючи різноманітним нікам на Фейсбуці, ревниво захищає не лише досягнення міської влади, а й прикриває її недоліки в роботі необгрунтованими  випадами та подекуди  образами тих людей, які намагаються критикувати.

Коли заглянути до електронної декларації Ірини Ліщук, за минулий рік заробітна плата склала 156 186 гривень. Окрім того, задекларовано три квартири. Одна – 48,6 кв м, дві – 43,3 кв.м та 50,8 кв.м разом з чоловіком набули упродовж 2014-2015 років.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!