Найслабкіше місце у Володимирі-Волинському – медицина. Відсутність обладнання, кабінету гемодіалізу, брак кадрів – ось що гальмує її розвиток та якість надання медичних послуг.

Саме подібні проблеми підняв депутат міської ради Максим Климюк на черговій сесії Володимир-Волинської міської ради.

Як наголосив Максим Сергійович, керівництво міста обіцяє кабінет гемодіалізу відкрити тільки у вересні, при тому, що подібні кабінети вже декілька років підряд функціонують у Луцьку, Любомлі, Нововолинську та Ковелі. Крім того, гостро постала проблема кадрів: молоді спеціалісти не бажають йти працювати у Володимир-Волинську лікарню. Житлом не забезпечуються, заробітні плати низькі, немає жодної підтримки з боку місцевої влади.

З огляду на те, що у сусідніх містах, зокрема в Луцьку, з яким часто порівнює ряд показників  у своїх виступах міський голова Петро Саганюк, молодим кадрам медицини, які прибувають на роботу у медичні заклади, виплачують на першопочатковому етапі 50 тисяч підйомних. Навіть у Локачах – молодим медикам відразу ж надають 25 тисяч гривень. Невже у міському бюджеті Володимира-Волинського не віднайдеться таких грошей, щоб мотивувати випускників вузів йти працювати у  володимрській лікарні? Запит депутати підтримали.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!