З актуальним запитом звернулася до міського голови Петра Саганюка на сесії Володимир-Волинської міської ради Віра Сєргєєва: встановити GPS треки на службових автомобілях. Як зазначила Віра Григорівна, службові автомобілі не завжди використовуються за призначенням, тобто у власних цілях. На обслуговування та експлуатацію службового транспорту виділяються кошти із міського бюджету, тобто кошти громади. Тому кожний виборець має право знати, куди, як і за чий кошт чиновнки використовують службовий автомобіль, придбаний за бюджетні кошти. Мотивувала депутатка свій запит тим, що самі пристрої коштують близько 1,5 тисячі гривень, однак їх використання дадуть неабиякий економічний ефект.

Її підтримав депутат Максим Климюк, котрий наголосив, що у всіх розвинутих країнах давно вже запроваджена подібна практика. Задля прозорості, уникнення зайвих  запитань та закидів з боку громади та з метою раціонального використаннян службового транспорту закликав депутатів підтримати запит Віри Сєргєєвої.

Проте у кінцевому результаті  депутати донедавна  фракції  БПП на чолі з міським головою вирішили, що подібні пристрої на службових автомобілях встановлювати не доцільно. Зважаючи на їх більшість у міській раді, запит Віри Сєргєєвої не підтримано.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!