Вдруге за три тижні латають прорив водогону, по якому подається вода на вулицю Шухевича. Попередній раз аварійна служба була змушена працювати у вихідний, ліквідовуючи аж три прориви. Такі форс-мажори створюють незручності для мешканців не тільки вулиці Шухевича, а й Князя Олега, саме на цій вулиці проходить злощасний водогін. І трапляються вони дедалі частіше.

Воно й не дивно, адже водопровід прокладався ще за часів союзу, і напевно потребує заміни. Але чомусь цього питання ніхто не порушує. Прорвало – залатали – заасфальтували. І так до наступного разу. А що робити людям?

У влади знаходяться кошти на ремонт інсталяції, яку мають ось-ось встановити за сприяння нардепа. І це не багато, не мало – 300 тисяч гривень. Питається для чого? І чому не можна було відремонтувати ту, яку встановив Ігор Гузь два роки тому? У нас немає інших проблем як ставити сердечка на порепаній площі. І де гарантія, що й цю інсталяцію не зіпусють вандали? До речі, чомусь навіть  ніхто не намагався знайти тих, хто це вчинив. А у центрі є відеокамери, які вночі муху побачать. І чомусь місьська влада проігнорувала цей випадок, при тому добре “побачила” хлопця, який кидав сніжки у нові ліхтарі. Та от хто зіпсував інсталяцію – чомусь не показали.

50 тисяч премії тому, хто виселить ворон зі скверу. Порада – дайте воронам ті гроші, вони самі перелетять. Бо хто б що не придумав, тих коштів не отримає. А от використати їх є куди. Про перекладання бруківки вже набридло писати і говорити. А це теж фінанси. І немалі. Так от може до них докласти ще з бюджету і замінити трубопровід, на ремонт якого витрачається чимало. Чи люди й далі будуть сидіти без води?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!